Шановні клієнти! Магазин «COUTURIER» в Одесі працює щоденно з 10.00 до 19.00

О Нас

Одеса, Грецька Площа / Провулок Червоний 24

Тривалий час в Одесі був відсутній магазин, який зосереджував би в собі різноманіття тканин і фурнітури. Покупцям було складно підібрати собі всі складові готового виробу в комплексі. Процес викликав незручності і витрати часу.

З цієї причини, за ці роки, була істотно втрачена культура пошиття виробів «під себе» та «для себе». Виявилося, що набагато легше купувати готові вироби. При цьому вони не завжди відповідали індивідуальним вимогам клієнтів. Але ж у Вас або Ваших близьких постійно виникає бажання або привід виглядати ефектно, індивідуально, красиво і зручно одночасно.

Основне завдання, яке стояло перед нами – створення єдиного магазину, де покупець зможе підібрати різні види тканин і фурнітури для себе, змінити що-небудь в інтер'єрі свого будинку, скористатися послугами ательє. І, найголовніше, щоб все це відбувалося в комфортних умовах при високому рівні обслуговування і прийнятних цінах.

Частина планів вже реалізована. На даний момент ми пропонуємо більше ніж 20000 позицій тканин і фурнітури. При цьому ми будемо постійно розширювати спектр послуг та асортименту. Ми постійно працюємо над цим і будемо Вас інформувати. Магазин відкритий для Вас щодня!

Вхід для клієнтів

Реєстрація

Якщо Ви регулярно купуєте тканини оптом
і зареєструвалися на сайті як оптовий клієнт:

Відновлення пароля

Оберіть мову